Diamentowe Rakietki rozdane

W warszawskim Regent Warsaw Hotel już po raz drugi rozdane zostały Diamentowe Rakietki. Specjalnie zaprojektowane statuetki trafiły w ręce najlepszych tenisistów stołowych oraz instytucji i firm, które w sezonie 2013/2014 przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju tenisa stołowego w Polsce i na świecie.

Zwycięzcy w kategoriach:

Drużyna Roku – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Zawodnik Roku – Wang Zeng Yi

Trener Roku – Tomasz Redzimski

Miasto Partner – Grodzisk Mazowiecki

Sponsor Roku – Unia Group

Partner Roku – Nord Partner

Diamentowy Partner – Miasto Białystok

Nagroda Specjalna – Lotto

Poza Diamentowymi Rakietkami, przedstawiciele klubów wręczyli statuetki Super-Partnerów dla osób i firm, które miały największy wkład w funkcjonowanie danego zespołu Wschodzący Białystok Superligi. Dodatkowo Polski Związek Tenisa Stołowego ufundował dwie nagrody. Prezes PZTS Wojciech Waldowski nagrodził Odkryciem Roku Patryka Zatówkę z Olimpii-Unii Grudziądz, a pani Wiceminister Sportu i Turystyki Dorota Idzi przyznała wyjątkową paterę oraz okolicznościowe dyplomy reprezentacji kobiet jako Wyróżnienie Specjalne za brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Europy w Lizbonie.

Podczas gali Diamentowa Rakietka oprócz zawodników, trenerów i przedstawicieli wyróżnionych firm pojawili się także goście specjalni. Nagrody wręczali m. in. Jacek Gmoch i Karol Strasburger. Wyjątkowej atmosfery dodały również muzyczne występy Joanny Kwaśnik – finalistki programu X Factor oraz pokaz iluzji w wykonaniu duetu Kreators.

 

Redakcja