You are currently viewing Sukces Kacpra Głazowskiego i Patryka Lewandowskiego

Sukces Kacpra Głazowskiego i Patryka Lewandowskiego

• Post category:Aktualności

W Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. W juniorach zwyciężył Kacper Głazowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a w młodzieżowcach Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo).

W finałowym meczu juniorów Kacper Głazowski (w tym sezonie wypożyczony do 1-ligowego Fibrain AZS Politechnika Rzeszów pokonał swojego kolegę klubowego z Mistrza LOTTO Superligi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki – Michała Gawlasa 3:2.

Michał Gawlas prowadził 2:0 w setach, ale trzy kolejne wygrał Kacper Głazowski.

W pojedynku o złoto w młodzieżowcach, Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo) okazał się lepszy od Aleksandra Majchrzaka (Ostródzianka Ostróda) 3:0.

3 miejsce w tych kategoriach wiekowych zajęli, odpowiednio, Jacek Mitas (Bogoria; wypożyczony do Top Solec Kujawski) i Aleksander Lilien (Odra Głoska).

W klasyfikacji województw triumfowało mazowieckie przed śląskim, wielkopolskim, a klubowo najlepsza była Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Wyprzedziła MKS Czechowice-Dziedzice i LUKS Chełmno.