You are currently viewing Świetny początek Redzimskiego, potem lepszy Lebrun

Świetny początek Redzimskiego, potem lepszy Lebrun

W 1/32 finału China Smash 18-letni Miłosz Redzimski spotkał się ze swoim rówieśnikiem Francuzem Felixem Lebrun. Początek dla Polaka, ale ostatecznie lepszy był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 3:1.

Wynik niedzielnego meczu Miłosz Redzimski – Felix Lebrun 1:3 (11:6, 6:11, 2:11, 10:12).

W pierwszym secie Polak wyszedł na prowadzenie 4:1 i konsekwentnie je utrzymywał. Wygrywał już 10:4, a triumfował 11:6.

Drugi set taki sam, tyle że w drugą stronę, od początku częściej punktował Lebrun. W trzecim wysoka przegrana Miłosza Redzimskiego, zaś bardzo ciekawie było w czwartym secie. Zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki miał 10:8, niestety nie udało mu się doprowadzić do piątego seta.

W poniedziałek Miłosz Redzimski i Maciej Kubik spotkają się w deblu ze Słoweńcem Darko Jorgiciem i Chorwatem Tomislavem Pucarem.

Biało-Czerwoni musieliby pokonać dwie pary, by potencjalnie w ćwierćfinale zmierzyć się z Francuzami Felixem Lebrun i Alexisem Lebrun.