Raport meczowy: Kolejka 3 - wtorek, 20 wrzesień 2016 - 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
0
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Cazuo Matsumoto 0 - 3 Kazuhiro Chan
7:11 ; 5:11 ; 9:11
Tomasz Kotowski 0 - 3 Panagiotis Gionis
7:11 ; 7:11 ; 10:12
Pavel Sirucek 2 - 3 Daniel Górak
9:11 ; 11:9 ; 14:12 ; 10:12 ; 12:14

Zapowiedź meczu

Prawdziwa uczta czeka na kibiców tenisa stołowego w najbliższy wtorek w Toruniu. Niepokonana dotychczas Energa-Manekin zmierzy się z dobrze radzącą sobie na początku sezonu Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.
 
Początek sezonu LOTTO Superligi jest bardzo udany dla obu wtorkowych rywali. Torunianie pokonali na inaugurację Palmiarnię Zielona Góra 3:2, a kilkanaście dni później ograli Dojlidy Białystok 3:1. "Oczko" więcej po dwóch kolejkach mają na swoim koncie gracze z Grodziska Mazowieckiego. Podopieczni Tomasza Redzimskiego pokonali dotychczas Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:0 i zielonogórską Palmiarnię 3:1.
 
Jednym z czołowych zawodników na początku rozgrywek w najlepszej polskiej lidze tenisa stołowego jest Cazuo Matsumoto. Brazylijczyk, który z różnym skutkiem radził sobie w poprzednim sezonie, w tym jest bardzo skuteczny. Uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro czterokrotnie podchodził w aktualnej kampanii do stołu i za każdym razem odchodził od niego w roli triumfatora. Bardzo skuteczny w tym sezonie jest także Panagiotis Gionis z grodziskiej Dartom Bogorii. Grek, który debiutuje w LOTTO Superlidze, odniósł dotychczas trzy zwycięstwa. Komplet wygranych na swoich kontach w szeregach uczestnika Ligi Mistrzów mają także Daniel Górak (dwie wygrane) i Masaki Yoshida (jedno zwycięstwo).
 
Hitowo zapowiadające się starcie Energii-Manekina Toruń z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki rozpocznie się w najbliższy wtorek o godzinie 18. Organizatorzy meczu przygotowali wiele atrakcji dla kibiców, w tym konkursy z nagrodami.
 
Mateusz Przybył