You are currently viewing Ostatni raz torunian „na Elektryku”

Ostatni raz torunian „na Elektryku”

  • Post category:5set

Energa Manekin Toruń w najbliższy piątek rozegra ostatni mecz w hali przy ul. Międzymurze 2. Na „Elektryku” toruński zespół podejmie w towarzyskim spotkaniu obecnego wicemistrza Polski i ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki. Początek o godz. 17:00.

Konrad Kulpa w tym sezonie był najskuteczniejszym z Polaków reprezentujących barwy Energi Manekin. Z toruńskim zespołem, zajął piąte miejsce w LOTTO Superlidze Przeszło 2.5 miesiąca trzeba było czekać ze wznowieniem rozgrywek i ponownym rozpoczęciem treningów przy stole. Oba kluby pomimo braku możliwości treningu technicznego, przez cały czas koncentrowały się głównie na przygotowaniu fizycznym. Piątkowe starcie będzie możliwością sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji, ale przede wszystkim benefisem sentymentalnego miejsca dla toruńskiego zepołu. W składzie Energi Manekina zobaczymy Polaków: Konrada Kulpę, Tomasza Kotowskiego i Damiana Węderlicha, natomiast Bogorię reprezentować będą: Marek Badowski, Miłosz Redzimski oraz Czech Pavel Sirucek.

– Czuję się bardzo dobrze jak na 55 dni bez trzymania rakietki w trakcie pandemii. Cały czas mieliśmy treningi przez kamerkę, które prowadził trener Grzegorz Adamiak. Ćwiczyliśmy motorykę, akcent szybkości, stabilizację oraz strechting – mówi Tomasz Kotowski, gracz Energi Manekin.

– Piątkowe spotkanie potraktujemy jak normalny mecz LOTTO Superligi. Przystąpimy do niego skoncetrowani i damy z siebie 100 procent, aczkolwiek nie robimy sobie presji na tym meczu, bo to jest sparing – dodaje.

CZYTAJ WIĘCEJ NA 5SET.PL!

Dodaj komentarz