You are currently viewing Zbigniew Leszczyński z „Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości”

Zbigniew Leszczyński z „Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości”

  • Post category:Aktualności

Prezes LOTTO Superligi i menedżer LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz otrzymał od Ministra Łukasza Schreibera oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza „Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości” nadany przez Prezesa Rady Ministrów.

W sali konferencyjnej im. Bydgoskiego Marca 1981 Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się Gala Sportu z okazji 100-lecia powrotu Kujaw i Pomorza do Macierzy.

Miałem przyjemność wręczyć w imieniu Premiera Mateusza Morawieckiego „Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości” wybitnym sportowcom związanym z Bydgoszczą i województwem kujawsko-pomorskim. Wszystkim wyróżnionym gratuluję oraz serdecznie dziękuję za wkład w rozwój bydgoskiego sportu i miejscowych klubów, za ciężką pracę, która zaowocowała wspaniałymi sukcesami, oraz za wszystkie dostarczone nam, kibicom emocje – powiedział minister Łukasz Schreiber.

Wszystkim z Państwa chciałem się nisko pokłonić i przekazać serdeczne wyrazy uznania i wdzięczności ze strony Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego, a także od siebie za całą radość, którą dostarczacie, dostarczaliście, a część z Państwa jeszcze będzie dostarczać – mówił Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Kujawsko-Pomorska Rada Olimpijska z okazji 100-lecia powrotu Kujaw i Pomorza do Macierzy, wydała specjalny okolicznościowy medal który podczas gali został wręczony sportowcom. Organizatorami Gali Sportu byli: Kujawsko-Pomorska Rada Olimpijska oraz Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

Dodaj komentarz