You are currently viewing Kolejny dobry występ Roberta Florasa w Szwecji

Kolejny dobry występ Roberta Florasa w Szwecji

  • Post category:Aktualności

Po sensacyjnym zwycięstwie z Dartomem Bogorią Grodzisk 3:1 TTS Polonia Bytom umocniła się w środku tabeli LOTTO Superligi. Najlepszy zawodnik śląskiej drużyny Robert Floras po tym występie udał się do Szwecji, gdzie po raz 2 zagrał w tamtejszej Ekstraklasie.

W meczu z Dartomem Bogorią Robert Floras przegrał z rywalem światowej klasy Tajwańczykiem Chuang Chih-Yuanem 2:3, ale w decydującym pojedynku wygrał z Markiem Badowskim 2:0.

Natomiast we wtorkowy wieczór wielokrotnym medalista Mistrzostw Polski i Europy w różnych kategoriach wiekowych wystąpił w barwach BTK Kävlinge w lidze Szwecji. W poprzednim tygodniu Robert Floras zdobył 2 punkty z Söderhamns UIF (4:2), a dziś zapewnił zwycięstwo z BTK Rekord 4:3 na wyjeździe.

W decydującej grze deblowej Robert Floras i Shoma Nishihara pokonali duet Konstantinos Konstantinopoulos/Diego Orantes Alvarez 2:0 (drugi set 11:0).

Wcześniej w singlu Polak wygrał z Metanee Tawanem 3:0 i przegrał 0:3 z Konstantinosem Konstantinopoulosem, starszym bratem Giorgosa Konstantinopoulosa grającego w KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

W tym sezonie Robert Floras występuje w polskiej LOTTO Superlidze, szwedzkiej Ekstraklasie i francuskiej 4 lidze w Bruille CTT.

Dodaj komentarz