You are currently viewing Dartom Bogoria w ćwierćfinale Pucharu Europy ETTU!

Dartom Bogoria w ćwierćfinale Pucharu Europy ETTU!

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki odniósł komplet zwycięstw i z 1 miejsca awansował do ćwierćfinału Pucharu Europy ETTU. Dzisiaj 7-krotny Mistrz Polski pokonał w Vila Nova de Gaia austriacki zespół UTTC Stockerau 3:0.

W poszczególnych pojedynkach Marek Badowski wygrał z synem medalisty Mistrzostw Polski Wojciecha Kołodziejczyka, Maciejem 3:0, Miłosz Redzimski z reprezentantem austriackiej kadry Davidem Serdadoglu 3:2 i Pavel Širuček z Ukraińcem Oleksandrem Didukhem 3:1.

Wczoraj Dartom Bogoria, w tym samym składzie (Miłosz Redzimski kilka dni temu w Vila Nova de Gaia został Wicemistrzem Świata Kadetów), triumfował w spotkaniu z czeską drużyną HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:2.

Polska drużyna awansowała do najlepszej ósemki Pucharu Europy ETTU. W niedzielę dołączy do niej zwycięzca meczu między UTTC Stockerau i HB Ostrov Havlíčkův Brod.

W 2022 roku polscy kibice emocjonować się będą także pucharowymi występami Dekorglassu Działdowo. Mistrz Polski jest w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i zagra ze słynną Borussią Dusseldorf, w składzie z Timo Bollem.