You are currently viewing Kou Lei, Wang Eugene i Daniel Górak na podium U.S. Open

Kou Lei, Wang Eugene i Daniel Górak na podium U.S. Open

Ukrainiec Kou Lei (Dojlidy Białystok) wygrał z Kanadyjczykiem Wang Eugene (LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) 4:0 (6, 8, 8, 9) w finale turnieju U.S. Open w Las Vegas. Trzecie miejsce zajął Daniel Górak (Akademia Zamojska Zamość).
W półfinałach Kou Lei pokonał Daniela Góraka 4:0 (10, 7, 11, 11), a Wang Eugene ograł reprezentującego Stany Zjednoczone Nikhila Kumara 4:0 (4, 7, 4, 7).
We wcześniejszych spotkaniach turnieju głównego 5-krotny Mistrz Polski w singlu Daniel Górak wygrał z Joakimem Desmeulesem 4:0, Zhang Tianrui 4:1 i Liang Jishan 4:1.
W fazie grupowej Daniel Górak ograł po 4:0 Victora Xie, Leandro Carvalho i Partha Patela, Kou Lei wygrywał po 4:0 z Michaelem Levene i Zhang Kunhao, a Wang Eugene pokonał po 4:0 Thomasa Ferscha i Anisha Madurai Narayana.
W tym sezonie LOTTO Superligi Daniel Górak występuje w Akademii Zamojskiej i ma bilans 7-4 w singlu oraz 1-1 w deblu. Wang Eugene nie grał jeszcze w Lotto Polski Cukier Gwieździe, zaś Kou Lei nie zadebiutował w Dojlidach Białystok.

Dodaj komentarz