You are currently viewing Nowe terminy dwóch meczów Dartomu Bogorii

Nowe terminy dwóch meczów Dartomu Bogorii

Przygotowujący się do występów w II rundzie grupowej Pucharu Europy ETTU w portugalskim Vila Nova de Gaia Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra w nowych terminach w LOTTO Superlidze z Fibrain KU AZS Politechniką w Rzeszowie i ASTS Olimpia-Unia Grudziądz u siebie.

W dniach 10 – 11 grudnia zagramy w Portugalii w turnieju Pucharu Europy ETTU z czeskim HB Ostrov Havlickuv Brod i austriackim UTTC Stockerau (mecze o 16:00). Z tego względu konieczna była zmian dat spotkań w LOTTO Superlidze z rywalami z Rzeszowa i Grudziądz – mówi Tomasz Redzimski, od kilkunastu lat pracujący jako trener Dartomu Bogorii.

Mecz 11 kolejki Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w środę, 15 grudnia, a spotkanie 12 kolejki Dartom Bogoria – Olimpia-Unia w piątek, 17 grudnia.

W Pucharze Europy ETTU drużyna z Mazowsza wystąpi w składzie: Marek Badowski, Miłosz Redzimski, Czech Pavel Sirucek, Chińczyk Sun Shiyu.

W Vila Nova de Gaia (Portugalia) rozgrywane były w ostatnich dniach Młodzieżowe Mistrzostwa Świata – Juniorów i Kadetów. W singlu srebrne medale wywalczyli kadet Miłosz Redzimski i junior Samuel Kulczycki. Obaj zdobyli także brązowe medale w grze mieszanej z zagranicznymi partnerkami.

W tabeli LOTTO Superligi po 10 kolejkach na czele są 3 kluby: LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Energa Manekin Toruń. Mają po 23 punkty.

W piątek i niedzielę (10 i 12 grudnia) odbędzie się 11 i 12 kolejka LOTTO Superligi. Zapraszamy do kibicowania. Już jutro transmisja na żywo w telewizji Sport Klub spotkania Energa Manekin Toruń – Dojlidy Białystok, g. 18:00.

Dodaj komentarz