You are currently viewing Rewelacyjny Bańkosz w Gdańsku

Rewelacyjny Bańkosz w Gdańsku

Michał Bańkosz, który w LOTTO Superlidze grał w klubach Odra Głoska Miękinia (2015/2016) i Dartomie Bogorii Grodzisk Mazowiecki (2017/2018), rewelacyjnie spisuje się w 3 Grand Prix Polski w Gdańsku. W ćwierćfinale spotka się z Tomaszem Lewandowskim, byłym Mistrzem Polski w grze pojedynczej.

W fazie grupowej Michał Bańkosz odniósł komplet zwycięstw, pokonując m.in. Tomasza Kotowskiego 3:2, Bogusława Koszyka 3:1 i Michała Gawlasa 3:0. W 1 rundzie turnieju głównej wygrał z następnym z tenisistów stołowych LOTTO Superligi Damianem Węderlichem 4:2.

W 1/4 finału Michał Bańkosz zmierzy się z Tomaszem Lewandowskim, który dzisiaj też ograł 5 rywali, w tym Adriana Więcka 4:3, mimo że przegrywał 0:2 i 1:3.

W ćwierćfinałach odbędą się jeszcze 3 bardzo ciekawie zapowiadające się pojedynki – Roberta Florasa z Miłoszem Redzimskim, Macieja Kubika z Tomaszem Kotowskim i Artura Greli z Konradem Kulpą.

Robert Floras spotkał się z Miłoszem Redzimskim w półfinale ubiegłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Arłamowie i wówczas zwyciężył 4:1.

W Gdańsku lepszy z dwójki Floras/Redzimski będzie grał w półfinale z Maciejem Kubikiem lub Tomaszem Kotowskim.

A już 4 lutego mecz LOTTO Superligi Energa Manekin Toruń – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowieckiego z udziałem m.in. Tomasza Kotowskiego i Miłosza Redzimskiego.

Wyniki 1/8 finału
Robert Floras – Przemysław Walaszek 4:2
Miłosz Redzimski – Alan Woś 4:1
Maciej Kubik – Antoni Witkowski 4:1
Tomasz Kotowski – Szymon Malicki 4:1
Tomasz Lewandowski – Adrian Więcek 4:3
Michał Bańkosz – Damian Węderlich 4:2
Artur Grela – Jan Zandecki 4:2
Konrad Kulpa – Mateusz Zalewski 4:2

Pary ćwierćfinałowe
Floras – Redzimski
Kubik – Kotowski
Lewandowski – Bańkosz
Grela – Kulpa

Dodaj komentarz