W piątek i niedzielę 12 meczów w LOTTO Superlidze

7 stycznia i 9 stycznia kibice obejrzą 12 meczów w Grupach Mistrzowskiej i Spadkowej LOTTO Superligi. Po sezonie zasadniczym składającym się z 13 kolejek kluby zostały podzielone na dwie grupy po 7 drużyn.

W niedzielę o g. 16:00 telewizja Sportklub na żywo pokaże mecz lidera z wiceliderem, tj. Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

Natomiast w piątek o g. 18:00 broniący tytułu mistrzowskiego Dekorglass Działdowo spotka się z Sokołowem S.A. Jarosław i będzie to rewanż za niezwykle dramatyczny i emocjonujący półfinał play-off poprzedniego sezonu.

Dla Dekorglassu Działdowo i Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki najbliższe mecze LOTTO Superligi będą sprawdzianami przed występami w europejskich pucharach.

W ćwierćfinale Ligi Mistrzów Dekorglass Działdowo zagra ze słynną Borussią Dusseldorf, a w ćwierćfinale Pucharu Europy ETTU Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki będzie rywalizować z duńskim Roskilde Btk61.

Plan 14 i 15 kolejki

7 stycznia
16:00 TTS Polonia Bytom – Energa-Morliny Ostróda (Grupa Spadkowa)
18:00 Akademia Zamojska Zamość – Olimpia-Unia Grudziądz (Spadkowa)
18:00 Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – Poltarex Pogoń Lębork (Spadkowa)
18:00 Dekorglass Działdowo – Sokołów S.A. Jarosław (Grupa Mistrzowska)
18:00 AZS AWFiS Balta Gdańsk – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (Mistrzowska)
18:00 Dojlidy Białystok – Energa Manekin Toruń (Mistrzowska)
*Termin wolny, Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (Spadkowa) i Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (Mistrzowska)

9 stycznia
13:00 Sokołów S.A Jarosław – Dojlidy Białystok (Mistrzowska)
14:00 TTS Polonia Bytom – Poltarex Pogoń Lębork (Spadkowa)
16:00 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (Mistrzowska)
16:00 Energa Manekin Toruń – AZS AWFiS Balta Gdańsk (Mistrzowska)
16:00 Olimpia-Unia Grudziądz – Energa-Morliny Ostróda (Spadkowa)
17:00 Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów (Spadkowa)
*Termin wolny Dekorglass Działdowo (Mistrzowska) i Akademia Zamojska Zamość (Spadkowa)