You are currently viewing Chuang Chih-Yuan ze srebrem w grze podwójnej w Omanie

Chuang Chih-Yuan ze srebrem w grze podwójnej w Omanie

Na 2 miejscu zawody WTT Contender w Omanie w grze podwójnej zakończył Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Występował w parze z rodakiem Peng Wang-Wei. W finale przegrali z Chińczykami Xiang Pengiem i Lin Shidongiem 0:3 (7:11, 9:11, 5:11).

3 lokatę w deblu zajęli Wicemistrzowie Europy Jakub Dyjas z Dekorglassu Działdowo i Belg Cedric Nuytinck.

Od poniedziałku 7 marca kolejne turnieje międzynarodowe z udziałem zawodników z klubów LOTTO Superligi. W WTT Youth Star Contender w Katarze zagra Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Natomiast w seniorskim Singapore Smash 2022 w Singapurze wystąpią m.in. wspomniany Chuang Chih-Yuan oraz Szwed Truls Moregard z Dekorglassu, Sathiyan Gnanasekaran i Eric Jouti z Sokołowa S.A. Jarosław, An Jaehyun z LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

Od 11 do 15 marca w LOTTO Superlidze rozegrane zostaną trzy ostatnie kolejki w Grupie Mistrzowskiej i Grupie Spadkowej. Spadkowicze są już znani – Energa Morliny Ostróda i Poltarex Pogoń Lębork, ale wciąż trwa walka o 1 miejsce w Grupie Spadkowej, które zapewni awans do play-off.

Dodaj komentarz