You are currently viewing Kang Dongsoo i Shogo Tahara wzmacniają Bydgoszcz i Toruń!

Kang Dongsoo i Shogo Tahara wzmacniają Bydgoszcz i Toruń!

W ostatnich meczach Grupy Mistrzowskiej LOTTO Superligi zespół lidera LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz wzmocni Kang Dongsoo, a do drużyny Energa Manekin Toruń ponownie dołączył Shogo Tahara.

Bydgoszczanie walczą o 2 medal w historii swoich występów w LOTTO Superlidze. W sezonie 2016-2017 wywalczyli brąz. Natomiast torunianie jeszcze nie stali na podium.

Południowokoreański obrońca Kang Dongsoo zagrał do tej pory w 6 spotkaniach LOTTO Polski Cukier Gwiazda i ma bilans 6-3 w singlu. Natomiast Japończyk Shogo Tahara zagrał w 4 pierwszych, wrześniowych meczach, a jego dorobek to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Obecność Azjatów zwiększa szanse obydwu klubów w ostatnich meczach Grupy Mistrzowskiej. Bydgoszczanie zagrają kolejno – 11 marca, 13 marca i 15 marca – z Sokołowem S.A. Jarosław, broniącym tytułu Dekorglassem Działdowo i Dojlidami Białystok. Zajmujący 3 miejsce torunianie wystąpią 14 marca w Jarosławiu i 15 marca w Działdowie.

Japończyk Shogo Tahara ma pozostać w Toruniu miesiąc, aż do ćwierćfinałowych meczów zaplanowanych na 8 i 10 kwietnia.

W piątek 11 marca, o g.18:00 w telewizji Sportklub transmitowany będzie mecz Wicemistrza Polski Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z Mistrzem Polski Dekorglassem Działdowo.

Dodaj komentarz