You are currently viewing Finał LOTTO Superligi 5 czerwca!

Finał LOTTO Superligi 5 czerwca!

Przed rozpoczęciem gier ćwierćfinałowych w LOTTO Superlidze prezes Zbigniew Leszczyński ogłosił, że finał odbędzie się 5 czerwca, już tradycyjnie na neutralnym terenie. „Za dwa miesiące wielkie święto tenisa stołowego, ale wcześniej też mnóstwo emocji w ćwierćfinałach i półfinałach” – mówi szef spółki prowadzącej rozgrywki.

W piątek, 8 kwietnia o g. 18:00 pierwsze spotkania 1/4 finału, a rewanże w niedzielę, 10 kwietnia o 16:00. Telewizja SportKlub będzie transmitowała w tych terminach mecze Dojlidy Białystok – Dekorglass Działdowo i AZS AWFiS Balta Gdańsk – Energa-Manekin Toruń.

Półfinały odbędą się 6 maja i 8 maja. Zagrają w nich zwycięzcy ćwierćfinałowych dwumeczó w nr I i IV oraz II i III. To oznacza, że zwycięzca pary LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (rozstawienie z nr 1) – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (8) spotka się z lepszym z dwójki Dekorglass/Dojlidy, a także Energa-Manekin lub AZS AWFiS Balta spotka się z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki albo Sokołowem S.A. Jarosław.

Finał w niedzielę, 5 czerwca – o tytule zadecyduję jeden mecz. W poprzednim sezonie złoty medal zdobył Dekorglass Działdowo.

Ćwierćfinały play-off:

I, LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (1) – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (8)
II, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (2) – Sokołów S.A. Jarosław (7)
III, Energa-Manekin Toruń (3) – AZS AWFiS Balta Gdańsk (6)
IV, Dojlidy Białystok (4) – Dekorglass Działdowo (5)

plan półfinałów

6 i 8 maja: zwyc. I (Bydgoszcz/Suchedniów) – zwyc. IV (Białystok/Działdowo)
6 i 8 maja: zwyc. II (Grodzisk Mazowiecki/Jarosław) – zwyc. III (Toruń/Gdańsk)

Dodaj komentarz