You are currently viewing Gnansekaran i Angelakis w składzie Sokołowa S.A.

Gnansekaran i Angelakis w składzie Sokołowa S.A.

Prawdopodobnie dojdzie do pojedynku greckich obrońców Konstantina Angelakisa (Sokołów S.A. Jarosław) i Panagiotisa Gionisa (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) w LOTTO Superlidze. Już w piątek, 8 kwietnia pierwszy mecz w ćwierćfinale play-off w Jarosławiu. Do rewanżu dojdzie w niedzielę, 10 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim.

Do dwumeczu przygotowujemy się w 5-osobowym składzie: Sathiyan Gnansekaran, Konstantinos Gnanasekaran, Mateusz Czernik, Szymon Brud, Dawid Jadam – mówi Kamil Dziukiewicz, prezes i menedżer Sokołowa S.A. Jarosław.

W polskiej LOTTO Superlidze gra obecnie rekordowa liczba 3 Greków – Panagiotis Gionis, Konstantinos Angelakis i Giorgos Konstantinopoulos z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. Ale jeszcze nie było żadnego bezpośredniego pojedynku.

Konstantinos Angelakis jest obrońcą, a przeciwko takim zawodnikom zawsze gra się ciężko. Liczę, że okaże się bardzo trudnym rywalem dla Dartomu Bogorii – dodał Kamil Dziukiewicz.

W sezonie zasadniczym spotkania między drużynami z Grodziska Mazowieckiego i Jarosławia były bardzo zacięte. Obydwa kończyły się po deblach, czyli 3:2 i 2:3. Ale korzystny bilans setów miał klub z Podkarpacia.

Uważam, że Sathiyan ma większe szanse w rywalizacji z Panagiotisem Gionisem i jest na pewno faworytem z Pavlem Siruckiem czy Markiem Badowskim. Ponadto udowodnił w konfrontacji z Dekorglassem Działdowo w poprzednim play-off, że w trudnych warunkach o stawkę potrafi wygrywać z liderami drużyn – przyznał menedżer jarosławian.

W kadrze Dartomu Bogorii są Panagiotis Gionis, Marek Badowski, Pavel Sirucek i Sun Shiyu. Zabraknie kontuzjowanego Miłosza Redzimskiego.

Dodaj komentarz