You are currently viewing W niedzielę rewanże. Najciekawiej w Suchedniowie!

W niedzielę rewanże. Najciekawiej w Suchedniowie!

Pierwsze mecze w ćwierćfinałach (1 runda play-off) przyniosły 4 zwycięstwa gościom. W niedzielę odbędą się rewanże, a najciekawiej zapowiada się mecz w Suchedniowie. Początek o g. 18:00. Miejscowy KS Global Pharma Orlicz 1924 wygrał w Bydgoszczy z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 3:2, więc drugie spotkanie znów przyniesie mnóstwo emocji.

W piątek bydgoszczanie, najlepsi w Grupie Mistrzowskiej, prowadzili już 2:0 z beniaminkiem, który wygrał rywalizację w Grupie Spadkowej. Trzy kolejny gry, w tym deblowa, należały do przyjezdnych i to oni są nieco bliżej półfinału.

Walkę do ostatniej piłki zapowiadają także zawodnicy Sokołowa SA Jarosław, Dojlid Białystok i Energi Manekina Toruń, którzy przegrali po 0:3 – odpowiednio – z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki, broniącym tytułu Dekorglassem Działdowo i AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Zespoły z Jarosławia i Białegostoku wygrały po 1 secie, a torunianie 5. Jak walczyć przy jeszcze gorszym pierwszym wyniku (0:3 i 0:9 w setach) pokazał Dartom Bogoria w półfinale Pucharu Europy z USD Apuania Carrara. W europejskich pucharach obowiązują inne przepisy, ale drużyna z Grodziska Mazowieckiego potrafiła w rewanżu wygrać 3:1 i doprowadzić do tzw. Złotego Meczu (porażka 1-2).

W niedzielę o g. 16:00 telewizja SportKlub Polska będzie transmitować mecz AZS AWFiS Balta Gdańsk – Energa Manekin Toruń

Program rewanżów w ćwierćfinale LOTTO Superligi:

16:00 AZS AWFiS Balta Gdańsk – Energa Manekin Toruń (pierwszy mecz 3:0)
16:00 Dekorglass Działdowo – Dojlidy Białystok (3:0)
16:00 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Sokołów SA Jarosław (3:0)
18:00 Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (3:2)