Kulczycki z Wachowiakiem i Grela z Zandeckim w półfinale

Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo) zagra z Łukaszem Wachowiakiem (Palmiarnia Zielona Góra) i Artur Grela (LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) z Janem Zandeckim (Olimpia-Unia Grudziądz) w półfinałach 34 Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Nowym Dworze Maz.

W najbardziej zaciętym pojedynku ćwierćfinałowym Artur Grela pokonał Michała Małachowskiego 4:3. W innych meczach Samuel Kulczycki wygrał z Adamem Dudziczem 4:1, Jan Zandecki z Kacprem Petasiem 4:0 oraz Łukasz Wachowiak z Przemysławem Walaszkiem 4:1.

Wcześniej w finale turnieju drużynowego Samuel Kulczycki ograł Łukasza Wachowiaka 3:1, ale po bardzo wyrównanym spotkaniu.

W deblu i mikście medale mają zagwarantowane Artur Grela, Przemysław Walaszek i Łukasz Wachowiak.

W grze podwójnej w 1/2 finału powalczą: Samuel Kulczycki/Adam Dudzicz – Przemysław Walaszek/Kacper Petaś i Artur Grela/Jan Zandecki – Łukasz Wachowiak/Piotr Chłodnicki, zaś w grze mieszanej zmierzą się: Artur Grela/Aleksandra Michalak – Przemysław Walaszek/Anna Węgrzyn i Łukasz Wachowiak/Katarzyna Węgrzyn – Kacper Petaś/Agata Zakrzewska.

Wyniki gry pojedynczej

1/8 finału

  • Samuel Kulczycki – Oskar Jadach 4:0 (3,3,5,4)
  • Adam Dudzicz – Radosław Chrześcian 4:2 (4,-7,4,9,-9,6)
  • Łukasz Wachowiak – Bartosz Czerwiński 4:1 (9,-9,3,8,9)
  • Przemysław Walaszek – Szymon Marciniak 4:1 (7,9,11,-10,5)
  • Artur Grela – Mateusz Repke 4:0 (7,6,5,7)
  • Michał Małachowski – Piotr Chłodnicki 4:1 (8,8,6,-6,6)
  • Kacper Petaś – Jakub Werner 4:1 (4,-10,14,5,6)
  • Jan Zandecki – Jakub Kuźmicz 4:1 (-7,3,9,10,3)

ćwierćfinały

  • Samuel Kulczycki – Adam Dudzicz 4:1 (-7,5,6,6,5)
  • Łukasz Wachowiak – Przemysław Walaszek 4:1 (-10,9,6,8,5)
  • Artur Grela – Michał Małachowski 4:3 (-11,9,4,-12,9,-7,6)
  • Jan Zandecki – Kacper Petaś 4:0 (9,6,5,9)

półfinały

  • Samuel Kulczycki – Łukasz Wachowiak
  • Artur Grela – Jan Zandecki

gra deblowa – półfinały

  • Samuel Kulczycki/Adam Dudzicz – Przemysław Walaszek/Kacper Petaś
  • Artur Grela/Jan Zandecki – Łukasz Wachowiak/Piotr Chłodnicki

gra mieszana – półfinały

  • Artur Grela/Aleksandra Michalak – Przemysław Walaszek/Anna Węgrzyn
  • Łukasz Wachowiak/Katarzyna Węgrzyn – Kacper Petaś/Agata Zakrzewska