You are currently viewing WTT Feder Otocec 2022: Biało-Czerwoni ze zmiennym szczęściem

WTT Feder Otocec 2022: Biało-Czerwoni ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęście grali Polacy w pierwszym dniu kwalifikacji do zawodów WTT Feeder Otocec 2022 w Słowenii. W mikście triumfowali Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn, zaś w deblu walkowerem zwyciężyli Samuel Kulczycki i Maciej Kubik. W tej konkurencji wyeliminowani zostali Marek Badowski i Jakub Dyjas.

Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn pokonali pingpongistów z Uzbekistanu Rozalinę Khadijevą i Zokhida Kenjaeva 3:2 (10:12, 11:8, 11:7, 7:11, 11:5). Spotkanie drugiej rundy rozegrają w środę, 22 czerwca, a przeciwnikami będą Anglicy Charlotte Bardsley i Tom Jarvis.

W deblu bez gry w 2 rundzie są już Samuel Kulczycki i Maciej Kubik . Wygrali walkowerem mecz z Amirem Hosseinem Hodaei z Iranu i Hwang Minha z Korei Południowej. Również 22 czerwca zmierzą się z Japończykami Sorą Matsushimą i Jo Yokotani.

Z kolei Marek Badowski i Jakub Dyjas przegrali z japońskim duetem Shunsuke Togami i Maharu Yoshimurą 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 9:11).

We wtorek w kwalifikacjach singla zagra Marek Badowski. Spotka się z Chińczykiem Xiong Mengyangiem. Zwycięzca zagra następnie z Serbem Aleksandarem Karakseviciem lub Uzbekiem Elmurodem Kholikovem.

W turnieju głównym są bez konieczności rywalizacji w kwalifikacjach Jakub Dyjas, Maciej Kubik i Samuel Kulczycki.

Dodaj komentarz