You are currently viewing ME Seniorów: Czterech Polaków wystąpi w Monachium

ME Seniorów: Czterech Polaków wystąpi w Monachium

Pod nieobecność kontuzjowanego Marka Badowskiego, w sierpniowych Mistrzostwach Europy w Monachium wystąpią Miłosz Redzimski, Jakub Dyjas, Samuel Kulczycki i Maciej Kubik.

Miłosz Redzimski i Marek Badowski na co dzień reprezentują Mistrza LOTTO Superligi Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki, zaś Jakub Dyjas gra w Dekorglassie Działdowo, który rok temu zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Samuel Kulczycki i Maciej Kubik obecnie grają w lidze niemieckiej, ale w turniejach indywidualnych w kraju występują w barwach Dekorglassu.

Aktualnie Maciej Kubik i Miłosz Redzimski przebywają w Belgradzie, gdzie grają w turnieju drużynowym Mistrzostw Europy Juniorów. W stolicy Serbii będą rywalizować także w zawodach indywidualnych.

Natomiast w ME Seniorów w Monachium (13-21 sierpnia) w deblu powalczą: Maciej Kubik/Samuel Kulczycki, Jakub Dyjas/Cedric Nuytinck, a w mikście: Natalia Bajor/Jakub Dyjas, Katarzyna Węgrzyn/Samuel Kulczycki. Dla Miłosza Redzimskiego poszukiwany jest partner w grze deblowej.

Przed rokiem Jakub Dyjas, złoty medalista tegorocznych MP w singlu, razem z Belgiem Cedricem Nuytinckiem zdobyli w Warszawie srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Europy w Warszawie.

Dodaj komentarz