You are currently viewing ME U-21: Miłosz Redzimski zagra w deblu z Iulianem Chiritą, a Samuel Kulczycki z Maciejem Kubikiem

ME U-21: Miłosz Redzimski zagra w deblu z Iulianem Chiritą, a Samuel Kulczycki z Maciejem Kubikiem

W lipcu Miłosz Redzimski i Rumun Iulian Chirita doszli do ćwierćfinału Mistrzostw Europy Juniorów w deblu, a we wrześniu zagrają wspólnie w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Cluj Napoca.

W zawodach mogą wziął udział zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi, którzy zakwalifikowali się z rankingu ETTU bądź otrzymali „dzikie karty”, ewentualnie znaleźli się w gronie startujących z tzw. rezerwy.

W męskiej reprezentacji Polski w Młodzieżowych ME (14-18 września) zagrają wspomniany Miłosz Redzimski, Samuel Kulczycki, Maciej Kubik oraz Szymon Kolasa, który dostał się właśnie z listy rezerwowej.

Turniej w Rumunii miał się odbyć już w marcu, ale został przesunięty ze względu na pandemię.

Wśród rywali Polaków w singlu będą m.in.: rywalami będą Szwedzi Truls Moregard, Francuzi Alexis i Felix LeBrun, Kay Stumper, Belg Adrien Rassenfosse, Norweg Borgar Haug, Rumuni Darius Movileanu, Andrei Istrate, Iulian Chirita, Eduard Ionescu i Chorwat Ivor Ban.

W deblu z naszej kadry wystąpią Samuel Kulczycki i Maciej Kubik, Miłosz Redzimski i Rumun Iulian Chirita, a w mikście Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn, Miłosz Redzimski i Anna Węgrzyn, Maciej Kubik i Zuzanna Wielgos, Szymon Kolasa i Anna Brzyska.

Dodaj komentarz