You are currently viewing WTT Feeder w Ołomuńcu: Wygrane Redzimskiego i Greli w eliminacjach singla

WTT Feeder w Ołomuńcu: Wygrane Redzimskiego i Greli w eliminacjach singla

Miłosz Redzimski i Artur Grela zanotowali wygrane w singlu, a Samuel Kulczycki zwyciężał razem z Maciejem Kubikiem w deblu i Katarzyną Węgrzyn w mikście w 1 dniu eliminacji do turnieju WTT Feeder w czeskim Ołomuńcu.

W grze pojedynczej Miłosz Redzimski wygrał z zawodnikiem gospodarzy Jakubem Kauckym 3:1 (11:13, 12:10, 11:5, 11:5), a Artur Grela pokonał Szwajcara Pedro Osiro 3:0 (11:9, 11:4, 11:9).

W kolejnej rundzie Miłosz Redzimski spotka się z Japończykiem Yuki Matsuyamą, zaś Artur Grela z Włochem Jordy Piccolinem.

Z grona zagranicznych zawodników z klubów LOTTO Superligi, Koreańczyk Woo Hyeonggyu ograł Singapurczyka Chua Josh Shao Han 3:2, a jego rodak Park Gyeongtae przegrał z Norwegiem Borgarem Haugiem 0:3. Odpadł też następny z południowokoreańskich pingpongistów Baek Kwangil, który uległ Chińczykowi Liu Yebo 1:3.

W turnieju głównym są m.in. Samuel Kulczycki, Maciej Kubik, Koreańczycy Kang Dongsoo i Hwang Minha, Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko. Ze względów prywatnych (narodziny dziecka) wycofał się Jakub Dyjas.

W eliminacjach gry podwójnej, w pierwszej rundzie Maciej Kubik i Samuel Kulczycki wygrali z japońskim deblem Takuya Jin/Yuki Matsuyama 3:2 (9:11, 10:12, 11:5, 15:13, 11:3). Natomiast Koreańczyk Park Gyeongtae w parze z reprezentacyjnym kolegą Cho Seungminem pokonali Andersa Linda i Bence Majorosa (Dania/Węgry) 3:1.

W mikście Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn pokonali dzisiaj włoską parę Carlo Rossi/Nicole Arlia 3:0 (11:3, 11:4, 11:8). Z kolei Hwang Minha i Yoon Hyobin ulegli duetowi Wong Xin Ru/Pang Yew En Koen (Singapur) 2:3.

Szczegółowe wyniki 

Dodaj komentarz