You are currently viewing Ciekawe powroty. Sirucek, Moregard i Vrablik zagrają przeciwko polskim klubom!

Ciekawe powroty. Sirucek, Moregard i Vrablik zagrają przeciwko polskim klubom!

To było bardzo ciekawe losowanie. Polskie kluby poznały rywali w europejskich pucharach i wiemy już, że ponownie w halach drużyn LOTTO Superligi zagrają m.in. Pavel Sirucek, Truls Moregard i Jiri Vrablik.

W sobotnie południe przeprowadzono losowanie 2 rundy grupowej Ligi Mistrzów (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo) i Pucharu Europy (LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz).

W grupie A Dartom Bogoria wylosował czeski HB Ostrov z.s., w składzie ze swoim byłym tenisistą stołowym Pavlem Siruckiem. Z kolei w grupie C Dekorglass zagra z TTC Neu-Ulm, w barwach którego występuje Truls Moregard. Wicemistrz Świata wcześniej występował w zespole z Działdowa.

W ten sposób pełne składy „polskich” grup Ligi Mistrzów wyglądają następująco:

  • A: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Borussia Dusseldorf, HB Ostrov z.s.
  • C: Dekorglass Działdowo, Sporting Clube de Portugal, TTC Neu-Ulm

W tym sezonie na arenie kontynentalnej grała już drużyna LOTTO Polski Cukier Gwiazda. Bydgoszczanie nie dali żadnych szans rywalom w 1 rundzie grupowej Pucharu Europy, wygrywając po 3:0 z klubami z Chorwacji, Estonii i Anglii.

W 2 rundzie klub z Bydgoszczy spotka się z uczestnikami Ligi Mistrzów (drużyny z miejsc 2, 3, 4) – SF SKK El Nino Praga (Czechy), Solex-Consult TT Wiener Neustadt (Austria) i CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (Rumunia).

I znów czekają nas ciekawe powroty, bowiem w barwach ekipy z Czech grają m.in. doskonale znani polskim kibicom Jiri Vrablik i Tomas Konecny, a także Słowak Jakub Zelinka, który też zagrał w LOTTO Superlidze.

Europejskie emocje za miesiąc. W październiku także aż sześć kolejek w LOTTO Superlidze.

Dodaj komentarz