You are currently viewing Duże emocje w czwartek i piątek 1-2 grudnia

Duże emocje w czwartek i piątek 1-2 grudnia

Od początku grudnia czekają nas duże emocje związane z występami klubów LOTTO Superligi w krajowych rozgrywkach oraz w Lidze Mistrzów.

Już w czwartek, 1 grudnia (g. 18:30) Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z Borussią Düsseldorf w grupie A Ligi Mistrzów.

Niewiadomą są składy obydwu drużyn. Czy Dartom Bogoria zagra wzmocniony azjatyckimi zawodnikami? I którzy pingpongiści Borussii pojawią się w nowej hali w Grodzisku Mazowieckim? W ostatnim spotkaniu ligowym z Timo Bollem i Antonem Kallbergiem zagrał 51-letni trener Danny Heister. W czwartek do jego dyspozycji powinien być też Qiu Dang.

Tego samego dnia w LOTTO Superlidze Dekorglass Działdowo, Mistrz Polski z 2021 roku, zmierzą się o g. 17:00 z Petralana TTS Polonia Bytom. Z kolei 2 grudnia o tej samej porze lider Dekorglass podejmie zamykający tabelę Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.

Podopieczni trenera Michała Dziubańskiego zagrają awansem 1-2.12 spotkania 11 i 12 kolejki LOTTO Superligi, bowiem 13 grudnia i 17 grudnia czekają ich spotkania LM (rewanżowe) z TTC Neu Ulm w Działdowie i Sportingiem w Lizbonie.

Nie zabraknie również meczów w LOTTO Superlidze od 16 do 22 grudnia, a I runda zakończy się 8 stycznia.

Dodaj komentarz