You are currently viewing Europe Trophy: Floras, Bąk, Włodyka i Majcher w składzie Global Pharmy Orlicza

Europe Trophy: Floras, Bąk, Włodyka i Majcher w składzie Global Pharmy Orlicza

Robert Floras, Daniel Bąk, Paweł Włodyka i Bartosz Majcher zagrają w barwach KS Global Pharmy Orlicza 1924 Suchedniów na turniej I rundy Europe Trophy w Kuldidze (Łotwa). Z kolei w zawodach w Londynie barwach angielskiego Somerset Sabres zagra m.in. Artur Daniel, były Indywidualny Mistrz Polski.

Zajmujący 4 miejsce w LOTTO Superlidze zespół z Ziemi Kieleckiej tym razem nie mogą zasilić ani Japończycy, na czele z grającym ostatnio Asuką Machi, ani Piotr Cyrnek. Stąd skład “mieszany”, dwóch zawodników z podstawowego składu oraz dwóch kolejnych z II-ligowych rezerw. Grajacym trenerem-menedżerem jest Bartosz Majcher.

W dniach 26-27 listopada w Kuldidze ćwierćfinalista poprzedniego sezonu LOTTO Superligi zagra: w sobotę z gospodarzami TTC Hercogs Kuldiga, portugalskim ADC Ponta Do Pargo Calheta, estońskim Tal Tech Sports Club Tallin (w szerokiej kadrze jest Tomasz Lewandowski z SBR Dojllidy Białystok), a w niedzielę z islandzkim HK Kopavogur. Dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do 2 rundy grupowej.

Global Pharma Orlicz 1924 jest kandydatem do podium w LOTTO Superlidze, a także jednym z najmocniejszych kadrowo klubów w Europe Trophy.

W tych rozgrywkach wystąpi także m.in. Somerset Sabres. W swojej grupie także ma 4 przeciwników, a turniej rozegrany zostanie 9-10 grudnia w Londynie. W składzie są Artur Daniel, Jakub Krawczyk, Damian Świerczek, Marcin Szram.

Dodaj komentarz