You are currently viewing Po debiucie w Belgii, Robert Floras zagra we Włoszech

Po debiucie w Belgii, Robert Floras zagra we Włoszech

Czołowy zawodnik LOTTO Superligi Robert Floras z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów gra w tym sezonie też w belgijskiej superdywizji w CTT Royal Alpa Schaerbeek Woluwe i we włoskiej Serie A w Top Spin Messina Fontalba.

Jutro wystąpię we Włoszech w meczu ligowym z A.S.D. Tennistavolo Norbello. Rywale do tej pory wygrali obydwa swoje spotkania w tym sezonie – mówi Robert Floras.

W niedzielę w tym samym zespole Top Spin Messina Fontalba zadebiutował Jakub Dyjas z Dekorglassu Działdowo. Pokonał Enrico Puppo 3:0, a klub Polaków triumfował w Genui w rywalizacji z TT Genova Cervino 4:1.

Robert Floras ma za sobą debiut w najwyższej lidze Belgii w barwach CTT Royal Alpa Schaerbeek Woluwe. Odniósł 3 zwycięstwa w 4 pojedynkach singlowych, a jego drużyny odniosła jedno zwycięstwo w dwóch spotkaniach.

W poprzednim sezonie występowałem w Polonii Bytom, szwedzkim BTK Kävlinge i francuskim Bruille CTT,a teraz zdecydowałem się na grę dla Suchedniowa oraz klubów z Belgii i Włoch – dodał Robert Floras.

W polskiej LOTTO Superlidze ma on obecnie bilans 6-3 w grze pojedynczej. Zespół z województwa świętokrzyskiego wygrał wszystkie 7 meczów, zdobył 19 punktów i jest wiceliderem. Traci 1 pkt do liderującego Dekorglassu Działdowo.

Dodaj komentarz