You are currently viewing Japończycy wylądowali w Polsce. Wielkie emocje w LOTTO Superlidze

Japończycy wylądowali w Polsce. Wielkie emocje w LOTTO Superlidze

Japońscy tenisiści stołowi jednym samolotem przylecieli do Polski i udali się do swoich klubów z LOTTO Superligi. Od piątku (16 grudnia) czekają nas wielkie emocje.

Drużyny powzmacniały się, a każda chce przed końcem roku poprawić dorobek punktowy i miejsce w tabeli.

W Warszawie “zameldowali” się Asuka Machi z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, Sakane Shodai z AZS AWFiS Balta Gdańsk, Yuki Matsuyama z Energi Manekin Toruń i Kentaro Miuchi z SBR Dojlidy Białystok. Pytanie, w jakiej są formie i który z nich będzie w stanie możliwie najbardziej pomóc swojemu zespołowi?

Drużyna z Suchedniowa ma szansę uplasować się w pierwszej rundzie (jej koniec 8 stycznia) w TOP 4, a o play-off walczą także kluby z Gdańska i Torunia. Zespół ze stolicy Podlasia wygrał w listopadzie obydwa spotkania, a chciałby kontynuować passę w trzech grudniowych meczach z rywalami z Olesna, Jarosławia i Suchedniowa.

Oxynet Jarosław zagra w składzie z niewygodnym stylowo dla przeciwników Amirrezą Abbasim, a z pewnością wzmocnień – z Korei Południowej nie zabraknie – w Olimpii-Unii Grudziądz i Villa Verde Olesno.

Mistrz i Wicemistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, a także Akademia Zamojska Zamość, zagrają europejskim składem, zaś lider Dekorglass Działdowo zakończył tegoroczne występy w LOTTO Superlidze. Pytanie czy wzmocni się Palmiarnia Zielona Góra?

Dodaj komentarz