You are currently viewing Zhmudenko zagrał w Lidze Mistrzów z Ovtcharovem i Moregardem

Zhmudenko zagrał w Lidze Mistrzów z Ovtcharovem i Moregardem

Występujący w Oxynet Jarosław w LOTTO Superlidze Yaroslav Zhmudenko zagrał w jednym zespole (TTC Neu Ulm) z gwiazdami tenisa stołowego – Dimitrijem Ovtcharovem i Trulsem Moregardem.

W środę wieczorem Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko wystąpił razem z pochodzącym z tego samego kraju reprezentantem Niemiec oraz Szwedem w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Sportingowi Lizbona w Lidze Mistrzów.

Wyjazdowe spotkanie zespół TTC Neu Ulm wygrał 3:0, a w poszczególnych pojedynkach zanotowano wyniki: Diogo Carvalho – Dimitrij Ovtcharov 1:3, Bode Abiodun – Truls Moregard 0:3, Diogo Chen – Yaroslav Zhmudenko 0:3.

W kadrze TTC Neu Ulm są Truls Moregard, Dimitrij Ovtcharov, Tomokazu Harimoto, Lin Yun-Ju, Yaroslav Zhmudenko, ale tym razem z dwoma pierwszymi zagrał Yaroslav Zhmudenko. To dla niego wielkie wyróżnienie.

W grupie C Ligi Mistrzów z powyższymi drużynami rywalizuje Dekorglass Działdowo. Jak na razie lider LOTTO Superligi pokonał u siebie Sporting 3:0 i przegrał w Ulm 1:3. Rewanżowe mecze odbędą się 13 grudnia w Działdowie z TTC Neu Ulm i 17 grudnia w Lizbonie.

Tymczasem już dziś (1 grudnia) w grupie A Ligi Mistrzów Dartom Bogoria zagra w Grodzisku Mazowieckim o g. 18:30 z Borussią Dusseldorf.

Dodaj komentarz