You are currently viewing WTT Contender w Katarze: Redzimski, Grela i Kulczycki poznali rywali

WTT Contender w Katarze: Redzimski, Grela i Kulczycki poznali rywali

Od 15 stycznia reprezentanci Polski rywalizować będą w turnieju WTT Contender Doha 2023, a dziś Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Artur Grela (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) i Samuel Kulczycki (Liebherr Ochsenhausen) poznali przeciwników w kwalifikacjach gry pojedynczej, deblowej, mieszanej.

W singlu Samuel Kulczycki zagra z Quekiem Izaacem (Singapur), a na zwycięzcę już czeka Egipcjanin Ahmed Salah. Miłosz Redzimski spotka się z Luksemburczykiem Luką Mladenoviciem, a później lepszy z nich zmierzy się z Hiszpanem Alvaro Roblesem. Artur Grela wylosował Katarczyka Faheda Almughanne, a potem może rywalizować z Chińczykiem Liang Yanningiem.

W deblu Miłosz Redzimski/Artur Grela zagrają z pingpongistami gospodarzy Ahmed Alawlaqi/Fahed Almughanne. Triumfatorzy trafiają na chińską parę Liang Yanning/Xue Fei.

W mikście Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn o awans do turnieju głównego powalczą z Anglikami Tin-Tin Ho/Samuel Walker.

Natomiast w południowoafrykańskim Durbania w WTT Contender błyszczy Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko z Oxynetu Jarosław. Dzisiaj pokonał dwóch świetnych rywali i jest w finale.

Były Drużynowy Mistrz Polski (w barwach Olimpii Unii Grudziądz) wygrał z Nigeryjczykiem Quadri Aruną 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) i Francuzem Simone Gauzym 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9).

Dodaj komentarz