You are currently viewing Sensacyjne wyniki w mikście, faworyci poza podium 91 IMP

Sensacyjne wyniki w mikście, faworyci poza podium 91 IMP

Ani Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn, ani Marek Badowski i Natalia Bajor nie zdobędą medalu w konkurencji mikstów podczas 91 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Płocku. To pary rozstawione z numerami 1 i 2.

W meczu 1/8 finału Marek Badowski i Natalia Bajor przegrali z Szymonem Malickim i Katarzyną Ślifirczyk 2:3, a w ćwierćfinale Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn ulegli Konradowi Kulpie i Natalii Bogdanowicz 2:3.

Medalu nie wywalczy także turniejowa trójka – Robert Floras i Anna Węgrzyn. Oni z kolei w 1/4 finału nie sprostali Tomaszowi Kotowskiemu i Zuzannie Wielgos 1:3.

Z czterech najwyżej rozstawionych mikstów, w półfinale są tylko Maciej Kubik i Ilona Sztwiertnia. Odnieśli już 3 zwycięstwa, a ich bilans w setach wynosi 9-1.

W sobotnich spotkaniach 1/2 finału Szymon Malicki/Katarzyna Ślifirczyk zagrają Tomaszem Kotowskim/Zuzanną Wielgos, Maciej Kubik/Ilona Sztwiertnia z Konradem Kulpą/Natalią Bogdanowicz.

W grze mieszanej nie powiodło się m.in. Miłoszowi Redzimskiemu/Zuzannie Błażejewicz, Kamilowi Nalepie/Agacie Zakrzewskiej, Tomaszowi Lewandowskiemu/Paulinie Krzysiek, Janowi Zandeckiemu/Wiktorii Wróbel.

Komplet wyników
https://www.pzts.pl/pliki/wyniki/imp_mikst.pdf

Dodaj komentarz