You are currently viewing Tydzień do IMP w Płocku. Jakub Dyjas najwyżej rozstawiony

Tydzień do IMP w Płocku. Jakub Dyjas najwyżej rozstawiony

Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia 91 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Płocku (24 – 26 marca). Z nr 1 zagra Jakub Dyjas z Dekorglassu Działdowo, lider rankingu indywidualnego LOTTO Superligi.

Z listy światowej ITTF na kolejnych pozycjach rozstawieni są: Maciej Kubik, Marek Badowski i Samuel Kulczycki. Marek Badowski jest zawodnikiem Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, zaś Maciej Kubik i Samuel Kulczycki w indywidualnych turniejach krajowych występują w barwach Dekorglassu Działdowo.

Na miejscach 5-8 znaleźli się Tomasz Kotowski (Energa Manekin Toruń), Tomasz Lewandowski (SBR Dojilidy Białystok), Mateusz Zalewski (Palmiarnia Zielona Góra) i Konrad Kulpa (Energa Manekin Toruń).

Z nr 9 i 11 wystąpią pingpongiści Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów Robert Floras i Daniel Bąk, których w w sobotę-niedzielę 18-19 marca czeka występ w turnieju finałowym Europe Trophy w Atenach.

Z LOTTO Superligi zagrają także m.in.: Damian Węderlich (Energa Manekin Toruń), Alan Kulczycki (Oxynet Jarosław) i jeden z faworytów zawodów Miłosz Redzimski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki).

W Płocku nie zagrają natomiast – z różnych powodów – m.in. Patryk Chojnowski (Petralana TTS Polonia Byton), Artur Grela (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) i Patryk Zatówka (SBR Dojlidy Białystok).

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 21 marca 2023 o godz. 18:00. Jeszcze w ten weekend odbędą się eliminacje wojewódzkie.

Dodaj komentarz