You are currently viewing Azjaci z LOTTO Superligi pozostali w Afryce

Azjaci z LOTTO Superligi pozostali w Afryce

Koreańczycy Kang Dongsoo i Woo Hyeonggyu oraz Tajwańczyk Kao Cheng-Jui rywalizują w zawodach WTT Contender Tunis 2023 Presented by Kia. W turnieju głównym jest obrońca Kang Dongsoo, a dwaj pozostali tenisiści stołowi grają w kwalifikacjach.

Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrał Woo Hyeonggyu, a jego przeciwnikiem był Azzam Alim z reprezentacji Arabii Saudyjskiej prowadzonej przez polskiego trenera Leszka Kucharskiego.

Woo Hyeonggyu z Oxynetu Jarosław wygrał 3:0 (1, 9, 10), a teraz spotka się z byłym pingpongistą jarosławskiego zespołu Ericem Jouti. Brazylijczyk obronił we wtorek aż 4 piłki meczowe i pokonał Belga Martina Allegro 3:2.

Kao Cheng-Jui, który w nowym sezonie LOTTO Superligi wystąpi w Polskim Cukrze Gwieździe Bydgoszcz, w 2 rundzie kwalifikacji znalazł się bez gry, gdyż miał wolny los. Jego pierwszym przeciwnikiem będzie Niemiec Fang Bo lub Austriak Andreas Levenko

Bezpośrednio w zawodach głównych jest Kang Dongsoo z bydgoskiej drużyny.

Tymczasem europejscy zawodnicy LOTTO Superligi są już w Krakowie, gdzie w piątek rozpoczną zmagania w Igrzyskach Europejskich. Turniej rozpoczyna się od singla i miksta. Debel jest w programie drużynówki.

Dodaj komentarz