You are currently viewing Fantastyczny tydzień w LOTTO Superlidze. Powrót Trulsa Moregarda

Fantastyczny tydzień w LOTTO Superlidze. Powrót Trulsa Moregarda

Najlepsi będą grali z najlepszymi, a wielkich emocji nie zabraknie też w innych meczach. W ciągu tygodnia kibice obejrzą 15 znakomitych spotkań w LOTTO Superlidze. Do polskiej ligi wraca Wicemistrz Świata z 2021 roku Szwed Truls Moregard, który zasilił Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz.

Klub znad Brdy rozegra aż 4 mecze w najbliższych dniach – u siebie we wtorek z Palmiarnią Zielona Góra i czwartek z Poltarex Pogonią Lębork, zaś na wyjazdach w sobotę z obrońcą tytułu Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki i następny poniedziałek (02.10) z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

21-letni Truls Moregard to wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Uznawany jest za jednego z niewielu zawodników na świecie, który potrafi skutecznie zagrozić dominującym we współczesnym tenisie stołowym Chińczykom. Niedawno poprowadził Szwecję do złotego medalu DME w Malmoe.

Do LOTTO Superligi Truls Moregard wraca po 2-letniej przerwie. W sezonie zdobył brązowy medal w barwach Dekorglassu Działdowo, rozgrywając 8 pojedynków (7-1).

Od 26 września fani naszej dyscypliny sportu zobaczą w akcji liczną grupę wysokiej klasy graczy. Nie zabraknie hitowych meczów, jutro dojdzie do powtórki czerwcowego finału Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo. Z kolei w czwartek Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów podejmie obrońcę tytułu Dartom Bogorię.

W sobotę następne wspaniałe widowiska: Dartom Bogoria ze zdobywcą krajowego Pucharu i Superpucharu – Polskim Cukrem Gwiazdą oraz Dekorglass – Global Pharma Orlicz 1924. Za tydzień serię gier zakończy rywalizacja w Suchedniowie Orlicza z Gwiazdą.

Plan meczów:

wtorek, 26 września, 18:00
Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Palmiarnia Zielona Góra
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo
Poltarex Pogoń Lębork – Oxynet Jarosław

czwartek, 28 września
17:00 SBR Dojlidy Białystok – Dekorglass Działdowo
17:00 Oxynet Jarosław – Petralana TTS Polonia Bytom
18:00 Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
18:00 Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Poltarex Pogoń Lębork
18:00 Olimpia-Unia Grudziądz – Palmiarnia Zielona Góra
18:00 AZS AWFiS Balta Gdańsk – Akademia Zamojska Zamość

sobota, 30 września, 16:00
Dartom Bogoria – Polski Cukier Gwiazda
Dekorglass – Global Pharma Orlicz 1924
Palmiarnia – AZS AWFiS Balta
Akademia Zamojska – SBR Dojlidy

niedziela, 1 października
16:00 Akademia Zamojska – Petralana TTS Polonia

poniedziałek, 2 października
18:00 Global Pharma Orlicz 1924 – Polski Cukier Gwiazda