You are currently viewing Park Chan-Hyeok wrócił w mistrzowskim stylu

Park Chan-Hyeok wrócił w mistrzowskim stylu

Po bardzo długiej przerwie do LOTTO Superligi wrócił 28-letni Park Chan-Hyeok. W 2 zwycięskich meczach Olimpii-Unii Grudziądz zdobył komplet 4 punktów.

– Dobry serwis i atak forhend, to niektóre z atutów Parka – mówi Piotr Szafranek, trener Olimpii-Unii.

W tych elementach Park Chan-Hyeok dominował w pojedynkach z zawodnikami Poltarex Pogoni Lębork Sławomirem Doszem (3:1) i Janem Zandeckim (3:0).

Koreańczyk pokazał także, że ma nerwy ze stali i świetnie radzi sobie w ostatnich, skróconych 5 setach. Z Mistrzem Polski Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki pokonał po 3:2 Marka Badowskiego (6-0) i Takuyę Jina (od 1-3 do 6-3).

W przeszłości, tj. w sezonie 2019/20 występował w barwach zespołu z Lęborka. Teraz wrócił do Polski, drużyna z Grudziądza odniosła już 3 zwycięstwa, a we wtorek, 31 października spotka się z Petralana TTS Polonia w Bytomiu.

Z dorobkiem 8 punktów Olimpia-Unia zajmuje 7 miejsce w tabeli. Bytomianie są na 4 pozycji – 10 pkt.