You are currently viewing Puchar Europy: Polski Cukier Gwiazda zagra o ćwierćfinał 8 i 19 listopada

Puchar Europy: Polski Cukier Gwiazda zagra o ćwierćfinał 8 i 19 listopada

Znamy już terminy meczów Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – CER Robin Hat Prisco L´Escala w III rundzie Pucharu Europy. Pierwszy odbędzie się 8 listopada w Hiszpanii, a rewanż 19 listopada w Bydgoszczy.

Polski Cukier Gwiazda świetnie spisała się w turnieju II rundy w rumuńskim Odorheiu Secuiesc, gdzie pokonała miejscowy CSS-SZAK 3:1, SF SKK El Nino Praga 3:0 i holenderski De Boer Tavero Zoetemeer 3:0.

W listopadzie podopiecznych Zbigniewa Leszczyńskiego i Patryka Jendrzejewskiego czekają także spotkania w LOTTO Superlidze – wszystkie u siebie:

  • 15.11 z Dekorglassem Działdowo,
  • 17.11 z SBR Dojlidy Białystok,
  • 19.11 (ten termin ulegnie zmianie) z Oxynetem Jarosław.

Na razie nie ma decyzji, co dat rywalizacji Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – TTC Ostrava 2016 w III rundzie Pucharu Europy.

– Pierwsze spotkanie odbędzie się w Czechach, a my zaproponowaliśmy 18 listopada w Suchedniowie – mówi Bartosz Majcher, menedżer Orlicza.

Drużynę ze świętokrzyskiego w przyszłym miesiące czekają 2 mecze w LOTTO Superlidze: 17.11 w Jarosławiu z Oxynetem i 19.11 w Suchedniowie z Olimpią-Unią Grudziądz. Global Pharma Orlicz 1924, podobnie jak Polski Cukier Gwiazda, zajął 1 miejsce w swojej grupie w II rundzie PE (bilans gier 2-1).

Wcześniej kluby z Bydgoszczy i Suchedniowa ambitnie zagrały w debiucie w Lidze Mistrzów i niewiele zabrakło im do awansu do decydującej fazy grupowej, w której są Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo.