You are currently viewing 4 zwycięstwo z rzędu Olimpii-Unii

4 zwycięstwo z rzędu Olimpii-Unii

W ciągu niewiele ponad miesiąca Olimpia-Unia Grudziądz wygrała wszystkie 4 mecze w LOTTO Superlidze. Dzisiaj pokonała na wyjeździe Petralanę TTS Polonię Bytom 3:1. Znów 2 punkty zdobył Koreańczyk Park Chan-Hyeok.

W tym czasie Olimpia-Unia zdobyła 11 punktów i jest w ścisłej czołówce superligowej.

We wtorek Park Chan-Hyeok ograł Szweda Viktora Brodda 3:1 i Patryka Chojnowskiego 3:2.

W trzecim secie Polak prowadził z Azjatą 10:6, rywal doprowadził do gry na przewagi, ale Patryk Chojnowski wytrzymał końcówkę i zwyciężył 12:10.

Natomiast w ostatnim secie były Mistrz Polski miał piłkę meczową przy 5:4. Ostatecznie jednak uległ przeciwnikowi 5:6.

Wcześniej Patryk Chojnowski triumfował w rywalizacji z niespełna 16-letnim Rafałem Formelą. Młody zawodnik wygrał 1 seta, zaś w 4 nie wykorzystał aż 4 piłek setowych.

W innej grze Patryk Zatówka uległ Grekowi Kostasowi Angelakisowi 0:3.

Już w czwartek 2 listopada kolejne spotkanie – Poltarex Pogoń Lębork zagra w derbach z AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Petrlana TTS Polonia Bytom – Olimpia-Unia Grudziądz 1:3
Patryk Chojnowski – Rafał Formela 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 15:13)
Viktor Brodd – Park Chan-Hyeok 1:3 (10:12, 11:5, 13:15, 7:11)
Patryk Zatówka – Konstantinos Angelakis 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
Patryk Chojnowski – Park Chan-Hyeok 2:3 (6:11, 12:10, 12:10, 9:11, 5:6)