You are currently viewing Trudne mecze Dartomu Bogorii i Dekorglassu

Trudne mecze Dartomu Bogorii i Dekorglassu

Po emocjach związanych z występami naszych drużyn w LOTTO Superlidze i Pucharze Europy, czas na Ligę Mistrzów. W środę w swojej hali przy Sportowej zagra Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, a w piątek w Wiener Neustadt rywalizować będzie Dekorglass Działdowo.

Dartom Bogoria spotka się z niemieckim TTC Neu Ulm, a Dekorglass z austriackim SolexConsult TT.

Dla Mistrza Polski to drugi występ w tym sezonie Champions League. Na inaugurację podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego, również u siebie, wygrali z HB Ostrov Havličkuv Brod 3:1. Z kolei w ostatnich dniach czeski zespół 2 razy przegrał po 0:3.

Dekorglass ze względu na decyzję ETTU nie zagrał 27 października z GV Hennebont TT, a więc dopiero teraz rozpoczyna zmagania w Champions League. W pierwszej kolejce GV Hennebont przegrał z SolexConsult TT Wiener Neustadt 2:3.

Kolejne mecze Dartom Bogorię czekają 1 grudnia w Czechach i 17 grudnia w Niemczech, a Dekorglass – 5 rewanż w Działdowie z austriackim zespołem oraz 8 i 20 grudnia z GV Hennebont TT, odpowiednio na wyjeździe i w hali przy Jagiełły.

Do ćwierćfinału Pucharu Europy awansowały Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz i Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Plan spotkań

Grupa B
środa, 22 listopada Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Neu Ulm (17:00)
prawdopodobne wyjściowe składy: Miłosz Redzimski, Panagiotis Gionis, Jin Takuya – Truls Moregard, Dimitrij Ovtcharov, Quadri Aruna

Grupa C
piątek, 24 listopada SolexConsult TT Wiener Neustadt – Dekorglass Działdowo (18:30)
prawdopodobne wyjściowe składy: Jin Ueda, Tomislav Kojić, Ivor Ban – Jakub Dyjas, Jonathan Groth, Kaii Konishi