You are currently viewing Dziewięciu superligowców w 1/32 finału WTT Feeder we Włoszech

Dziewięciu superligowców w 1/32 finału WTT Feeder we Włoszech

Aż 9 tenisistów stołowych z klubów LOTTO Superligi zagra w czwartkowe (14 grudnia) popołudnie i wieczór w 1 rundzie turnieju WTT Feeder w Bielli.

Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Miłosza Redzimskiego z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z Ukraińcem Jaroslavem Zhmudenko z Oxynetu Jarosław i Jakuba Dyjasa z Dekorglassu Działdowo z Hiszpanem Juanem Perezem.

O awans do 1/16 finału powalczą także Duńczyk Jonathan Groth z Dekorglassu Działdowo, Włoch Matteo Mutti z Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, Japończyk Jin Takuya i Grek Panagiotis Gionis z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, Irańczyk Navid Shams z Palmiarni Zielona Góra i Słowak Lubomir Pistej z Oxynetu Jarosław.

Odpadli w eliminacjach Grecy Kontantinos Angelakis, Ioannis Sgouropoulos (obaj Olimpia-Unia Grudziądz) i Georgios Stamatouros (AZS AWFiS Balta Gdańsk) oraz Włoch Leonardo Mutti (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz).

Pingpongiści z superligi walczyć będą także w grach deblowej i mieszanej. Los sprawił, że rywalizować ze sobą będą bracia Mutti. Partnerem deblowym Matteo jest Daniele Pinto, a Leonardo – Tommaso Giovannetti.

Z kolei razem wystąpią: Ioannis Sgouropoulos i Giorgos Konstantinopulos oraz obrońcy Panagiotis Gionis i Konstantinos Angelakis.

W mikście razem zgłoszeni są Słowacy Lubomir Pistej i Barbora Balazova, a także Grecy Georgios Stamatouros i Malamatenia Papadimitriou oraz Konstantinos Angelakis i Aikaterini Toliou.

Program 1/32 finału gry pojedynczej

  • Miłosz Redzimski (Polska) – Jaroslav Zhmudenko (Ukraina)
  • Jakub Dyjas (Polska) – Juan Perez (Hiszpania)
  • Jonathan Groth (Dania) – Joe Seyfried (Francja)
  • Matteo Mutti (Włochy) – Jordy Piccolin (Włochy)
  • Navid Shams (Iran) – Felix Wetzel (Malta)
  • Takuya Jin (Japonia) – Luka Mladenovic (Luksemburg)
  • Lubomir Pistej (Słowacja) – Cristian Pletea (Rumunia)
  • Panagiotis Gionis (Grecja) – Angel Naranjo (Portoryko)