You are currently viewing Młodzieżowe ME: Polacy ze złotem w deblu. Czekamy na finał singla

Młodzieżowe ME: Polacy ze złotem w deblu. Czekamy na finał singla

Miłosz Redzimski i Maciej Kubik fantastycznie walczą w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Skopje. Zdobyli złoty medal w deblu, a teraz zagrają przeciwko sobie w finale singla.

Biało-Czerwoni rozdają karty w zawodach w macedońskiej stolicy. W finale gry podwójnej pokonali Rumunów Eduarda Ionescu i Dariusa Movileanu 3:2 (11:9, 11:2, 11:13, 9:11, 11:5).

Wcześniej w niedzielę w półfinałach gry pojedynczej Miłosz Redzimski wygrał z Niemcem Andre Bertelsmeierem 4:1 (13:15, 11:8, 11:7, 11:8, 11:9), a Maciej Kubik z Francuzem Thibault Poretem 4:2 (11:9, 8:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:1).

Czekamy na finał gry pojedynczej! Kto zwycięży? Maciej Kubik czy Miłosz Redzimski?

Maciej Kubik sięgnął w Skopje po 3 medale Młodzieżowych ME 2024. W mikście z Anną Brzyską wywalczył brąz.