You are currently viewing WTT Star Contender: „Klubowe” losowanie w Indiach

WTT Star Contender: „Klubowe” losowanie w Indiach

Kao Cheng-Jui może trafić na Trulsa Moregarda (obaj KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz), a z kolei Lubomir Pistej na Quadriego Arunę (obaj Oxynet Jarosław) w turnieju serii WTT Star Contender Goa 2024 w Indiach.

Obecnie trwają eliminacje, w których wystąpi Koreańczyk Park Gyuhyeon z Olimpii-Unii Grudziądz. W środę zagra z Finem Benedekiem Olahem i jeśli wygra, potem zmierzy się w meczu o awans ze swoim rodakiem Jangiem Seongilem lub Czechem Lubomirem Jancarikiem.

W 1 rundzie zawodów głównych Chorwat Andrej Gacina (Oxynet Jarosław) będzie rywalizować z reprezentantem gospodarzy Harmeetem Desaiem, Słowak Lubomir Pistej z Niemcem Ruwenem Filusem i Tajwańczyk Kao Cheng-Jui z Francuzem Julesem Rolandem.

W przypadku zwycięstw Lubomir Pistej i Kao Cheng-Jui trafią w 2 rundzie na kolegów z klubów LOTTO Superligi, odpowiednio Nigeryjczyka Quadriego Aruną i Szweda Trulsa Moregarda, który w niedzielę zajął 2 miejsce w prestiżowym TOP 16.

Od 1/16 finału zmagania w Goa rozpoczną także m.in. Koreańczyk Jang Woojin i Egipcjanin Omar Assar (obaj KS Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz).