You are currently viewing Zwycięstwo suchedniowskich „Aptekarzy” na otwarcie 2024 roku

Zwycięstwo suchedniowskich „Aptekarzy” na otwarcie 2024 roku

W pierwszym meczu LOTTO Superligi w 2024 roku, KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów pokonał Poltarex Pogoń Lębork 3:0.

To było jednocześnie inauguracyjne spotkanie 12 kolejki z udziałem drużyn Grupy Spadkowej. Punkty dla gospodarzy zdobyli Park Jeongwoo, Daniel Bąk i Piotr Cyrnek.

Gospodarze okazali się lepszym zespołem, Park Jeongwoo i Daniel Bąk bez straty seta wygrywali z braćmi Doszami, odpowiednio Sławomirem i Adamem.

W trzecim singlu było najciekawiej, ponieważ doszło do skróconego, piątego seta. Piotr Cyrnek prowadził z Janem Zandeckim 3:0 i 4:1, a potem 5:2. Przeciwnik obronił 2 meczbole, lecz ostatnie słowo należało do tenisisty stołowego Orlicza.

Jutro kolejne cztery mecze: Grupa Mistrzowska Polski Cukier Gwiazda Bygoszcz – Olimpia-Unia Grudziądz i Dekorglass Działdowo – SBR Dojlidy Białystok, Grupa Spadkowa Oxynet Jarosław – AZS AWFiS Balta Gdańsk, Palmiarnia Zielona Góra – Akademia Zamojska Zamość.

Na 10 lutego przełożone zostało spotkanie Petralana TTS Polonia Bytom z Mistrzem Polski i liderem Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.