You are currently viewing 92. IMP: Samuel Kulczycki na podium w trzech konkurencjach

92. IMP: Samuel Kulczycki na podium w trzech konkurencjach

Samuel Kulczycki zdobędzie medale we wszystkich konkurencjach 92. Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gdańsku. Wystąpił w finale debla z Maciejem Kubikiem, jest w półfinale singla, zaś w deblu zdobył brązowy medal z Zuzanną Wielgos.

W półfinale debla Samuel Kulczycki i Maciej Kubik wygrali z Arturem Grelą i Przemysławem Walaszkiem 3:1 (4,-10,6,6), a o złoto powalczą z Konradem Kulpą i Tomaszem Kotowskim.

Byli 3-krotni Mistrzowie Polski Konrad Kulpa i Tomasz Kotowski ograli 3:0 (3,5,9) Szymona Malickiego i Tomasza Tomaszuka, którzy z kolei wcześniej wyeliminowali m.in. broniących tytułu Jakuba Dyjasa i Patryka Lewandowskiego.

W półfinale singla z kolei Samuel Kulczycki spotka się z Jakubem Dyjasem. W meczach ćwierćfinałowych Samuel Kulczycki pokonał Konrada Kulpę 4:3 (-10,7,5,-8,-9,3,1), a Jakub Dyjas – Tomasza Kotowskiego 4:0 (6,6,6,8).

W drugiej parze zmierzą się Marek Badowski i Maciej Kubik. W sobotnich spotkaniach Marek Badowski wygra z Janem Zandeckim 4:0 (9,4,7,6), a Maciej Kubik z Alanem Kulczyckim 4:0 (9,5,5,4).

W finale miksta Marek Badowski i Natalia Bajor zmierzą się z Tomaszem Kotowski i Katarzyną Węgrzyn.

W meczach półfinałowych Marek Badowski/Natalia Bajor wygrali z parą Tomasz Lewandowski/Paulina Krzysiek 3:0 (3,9,7), a Tomasz Kotowski i Katarzyna Węgrzyn triumfowali w rywalizacji z Samuelem Kulczyckim i Zuzanną Wielgos 3:0 (9,10,6).