You are currently viewing Zwycięstwa Polaków w grze deblowej w Dusseldorfie

Zwycięstwa Polaków w grze deblowej w Dusseldorfie

Miłosz Redzimski i Maciej Kubik oraz Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck są już w ćwierćfinale gry podwójnej turnieju World Table Tennis Feeder w Dusseldorfie.

W środowych meczach Miłosz Redzimski i Maciej Kubik pokonali Japończyków Mizukiego Oikawę i Maharu Yoshimurę 3:0, zaś Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck wygrali z Belgiem Florentem Lambiet i Szwedem Eliasem Rafenurem 3:0.

W najlepszej ósemce są także m.in.: Koreańczycy Park Gyuhyeon (Olimpia-Unia Grudziądz)/Jang Seongil i duet z Hongkongu Lam Siu Hang (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz)/Ho Kwan Kit.

W 1 rundzie gry pojedynczej Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrał z Park Gyuhyeonem 0:3, a Jakub Dyjas z Tajwańczykiem Feng Yi-Hsinem 1:3.

W 1/8 finału są już Park Gyuhyeon oraz Japończyk Ryoichi Yoshiyama (Akademia Zamojska Zamość). Zawodnik Olimpii-Unii wygrał też z Rumunem Eduardem Ionescu 3:0, a Ryoichi Yoshiyama pokonał Portorykańczyka Daniela Gonzaleza 3:2 i Australijczyka Finna Luu 3:0.

Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko (Oxynet Jarosław) wygrał z Singapurczykiem Quek Izaacem 0:3 i poniósł porażkę z Japończykiem Hiroto Shinozuką 1:3. Lam Siu Hang wygrał z Akashem Palem z Indii 3:0 i przegrał z Japończykiem Maharu Yoshimurą 2:3. Odpadli też Grecy: Panagiotis Gionis (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) – Filip Żeljko (Chorwacja) 2:3 i Konstantinos Angelakis (Olimpia-Unia Grudziądz) – Ricardo Walther (Niemcy) 0:3.

W 2 rundzie Tajwańczyk Kao Cheng-Jui z Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz uległ Japończykowi Yucie Tanace 1:3.