You are currently viewing Gala Tenisa Stołowego o Puchar Krajowej Spółki Cukrowej S.A.: Górak z… Danielem i Lewandowski z Chodorskim

Gala Tenisa Stołowego o Puchar Krajowej Spółki Cukrowej S.A.: Górak z… Danielem i Lewandowski z Chodorskim

Bardzo ciekawie ułożyło się losowanie grup niedzielnego (29 sierpnia) prestiżowego turnieju – „Gali Tenisa Stołowego o Puchar Krajowej Spółki Cukrowej S.A.” w Bydgoszczy. W jednej grupie zagrają byli Mistrzowie Polski w singlu Daniel Górak i Artur Daniel oraz koledzy klubowi z Fibrain AZS Politechniki Rzeszów Tomasz Lewandowski i Piotr Chodorski. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów jest Zbigniew Leszczyński, prezes LOTTO Superligi.

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00, a rywalizacja w poszczególnych pojedynkach toczyć się będzie do 2 wygranych setów. W grupie B, 5-krotny Indywidualny Mistrz Polski Daniel Górak spotka się z Arturem Danielem, który po złoto MP w singlu sięgnął w 2009 roku. Obaj największe sukcesy odnosili w barwach Dartomu Bogorii Grodzisk Maz., a dziś w tym klubie gra Czech Pavel Sirucek, który będzie ich rywalem.

Zmierzą się także z kolegą klubowym Artura Daniela z AZS AWFiS Balta Gdańsk Tomaszem Tomaszukiem, pierwszym w historii LOTTO Superligi Mołdawianinem Vladislavem Ursu z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz oraz Damianem Węderlichem z Energi Manekin Toruń.

W grupie C były Mistrz Polski w singlu Tomasz Lewandowski zagra z kolegą klubowym z Fibrain AZS Politechniki Rzeszów Piotrem Chodorskim oraz dwoma zawodnikami Lotto Zooleszcz Gwiazdy – Rosjaninem Viacheslavem Burovem i nowo pozyskanym Manushem Utpalbhai Shahem. W tej grupie są także Przemysław Walaszek z Morlin Ostróda i Adrian Więcek z Polonii Bytom.

W grupie A zagrają m.in. Patryk Zatówka i Białorusin Aleksandr Khanin z Dojlid Białystok, a w gr. D Mistrz Polski z Dekorglassem Działdowo Jakub Dyjas i Artur Grela z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Dodaj komentarz