You are currently viewing Dekorglass zagra w Saarbruecken, a Bogoria u siebie w Lidze Mistrzów

Dekorglass zagra w Saarbruecken, a Bogoria u siebie w Lidze Mistrzów

ETTU opublikowała podział na grupy w II rundzie grupowej Ligi Mistrzów. W terminie od 3 do 7 listopada zagrają najlepsze europejskie kluby – Mistrz Polski Dekorglass Działdowo w Saarbruecken w Niemczech, a Wicemistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w swojej hali.

W grupie C przeciwnikami Mistrz LOTTO Superligi Dekorglassu będą: rozstawieni 1. FC Saarbrücken TT i Roskilde Bordtennis BTK61 oraz AS Pontoise Cergy.

W grupie D wiadomo było, że Dartom Bogoria zagra z rosyjskim Fakel-Gazprom Orenburg. Do tych zespołów dołączyły z I rundy TTC Neu-Ulm i SF SKK El Nino Praga.

W pozostałych grupach zagrają: A – Borussia Düsseldorf, Sporting Clube de Portugal, CTT Borges, SPG Felbermayr Wels i B – TTSC UMMC Jekaterynburg, GV Hennebont TT, SolexConsult TTC Wiener Neustadt, Top Spin Messina Fontalba.

Losowanie Champions League odbyło się przy okazji turnieju TOP 16 w greckich Salonikach, który wśród mężczyzn wygrał Niemiec Patrick Franziska z 1. FC Saarbrücken TT. Reprezentujący LOTTO Superligę Grek Panagiotis Gionis z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrał w 1/8 finału z Simonem Gauzy 1:4. Francuz na co dzień gra w niemieckim TTF Liebherr Ochsenhausen z Samuelem Kulczyckim i Maciejem Kubikiem.

Dodaj komentarz