You are currently viewing Dyjas, Badowski, Khanin, Konstantinopoulos i Moregard zagrają w Drużynowych ME

Dyjas, Badowski, Khanin, Konstantinopoulos i Moregard zagrają w Drużynowych ME

Pięciu reprezentantów klubów LOTTO Superligi od wtorku, 28 września grać będzie w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Cluj-Napoca w Rumunii.

W tym gronie są Jakub Dyjas i Szwed Truls Moregard z Mistrza Polski Dekorglassu Działdowo, Marek Badowski z Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki, Białorusin Aleksander Khanin z Dojlid Białystok i Grek Giorgos Konstantinopoulos z zespołu beniaminka KS Global Pharma 1924 Suchedniów.

Rywalami Polaków (w składzie są też grający kiedyś w ASTS Olimpia-Unia Grudziądz Samuel Kulczycki i Maciej Kubik) – w grupie D będą Austria i Hiszpania.

W grupie A Białoruś zagra z Niemcami osłabionymi brakiem Timo Bolla i Dimitrija Ovtcharova oraz Ukrainą. W grupie B rywalizować będą Szwecja, Grecja i Belgia.

Z grona byłych zawodników klubów LOTTO Superligi w Cluj-Napoce zobaczymy: Belga Robina Devosa, Białorusina Pavla Platonova, Chorwatów Andreja Gacinę i Tomislava Pucara, Anglika Paula Drinkhalla, Włochów Mihai Bobocicę, Leonardo Muttiego i Niagola Stoyanova, Słowaków Wang Yanga i Jakuba Zelinkę oraz Ukraińca Yaroslava Zhmudenko.

W grupie C zagrają: Anglia, Słowacja, Serbia, G – Chorwacja, Czechy, Włochy, Węgry.

Turniej w Rumunii zacznie się jutro – o g. 16:00 Polacy spotkają się z hiszpańską drużyną.

Dodaj komentarz