You are currently viewing LOTTO na kolejne trzy sezony z Superligą tenisa stołowego!

LOTTO na kolejne trzy sezony z Superligą tenisa stołowego!

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, nadal z Superligą tenisa stołowego! Tym razem umowa pomiędzy stronami została parafowana na trzy kolejne sezony: 2021/22, 2022/23 oraz 2023/24.

14 najlepszych klubów w Polsce rozpoczęło rywalizację już 3 września w jednej z topowych lig w Europie. Polska Superliga Tenisa Stołowego to najwyższa klasa rozgrywkowa w naszym kraju, w której występują największe gwiazdy z Polski i czołowi zawodnicy zagraniczni, a najlepsze kluby występują w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

To świetne informacje dla wszystkich klubów LOTTO Superligi oraz dla Wszystkich kibiców. Dzięki 3-letniej umowie spokojnie i stabilnie możemy pracować nad rozwojem tenisa stołowego w naszym kraju i w Europie. Mam wiele pomysłów, dzięki którym będziemy mogli promować naszą dyscyplinę olimpijską. Pragnę w tym miejscu podziękować Panu Prezesowi Olgierdowi Cieślikowi oraz całemu Totalizatorowi Sportowemu właścicielowi marki LOTTO za zaufanie oraz za naszą dotychczasową owocną i długoletnią współpracę. Damy z siebie jeszcze więcej! – zapewnia prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

– Marka LOTTO, która należy do Totalizatora Sportowego, jest związana z LOTTO Superligą tenisa stołowego nieprzerwanie od 2016 roku. Z sezonu na sezon widzimy, jak dzięki temu partnerstwu rozwija się profesjonalne współzawodnictwo w tenisie stołowym. LOTTO Superliga to rozgrywki na najwyższym poziomie i każdy sezon dostarcza nam kumulacji pozytywnych emocji. W jubileuszowym roku 65-lecia Totalizatora Sportowego szczególnie doceniamy tę inicjatywę jako jeden z wielu wymiarów zaangażowania naszej spółki w mecenat nad polskim sportem – powiedziała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Marka LOTTO obecna będzie we wszystkich spotkaniach rundy zasadniczej, play-off oraz wielkim finale. Dodatkowo na stałe zagości jako Partner Tytularny turnieju „LOTTO TOP 16” dla najlepszych zawodników ligi.

Logotyp Partnera Tytularnego znajdzie się m.in. na koszulkach i dresach wszystkich zawodników, a także we wszystkich 14 halach. LOTTO pojawi się także przy relacjach telewizyjnych ze spotkań oraz transmisjach internetowych z każdego spotkania. Nasz Partner Tytularny zagości też w internecie, oraz we wszystkich mediach społecznościowych związanych z LOTTO Superligą Tenisa Stołowego.

Dodaj komentarz