You are currently viewing Marek Prądzinski zagra w Tęczy Łupawa

Marek Prądzinski zagra w Tęczy Łupawa

  • Post category:Aktualności

Legenda polskiej LOTTO Superligi 47-letni Marek Prądzinski w tym sezonie będzie grał w II-ligowym UKS Tęcza Łupawa.

Będę grał już czysto dla przyjemności. Klub tworzą miejscowi zawodnicy, w szerokiej kadrze jest wójt gminy Potęgowo Dawid Litwin, a ogromnym atutem jest fajna atmosfera. Sportowo na pewno ciężko będzie nam o utrzymanie, choć oczywiście powalczymy – mówi Marek Prądzinski, ostatnio grający w Poltarex Pogoni Lębork w LOTTO Superlidze.

Po latach wojaży po całym kraju, Marek Prądzinski będzie dojeżdżał ok. 25 km z Lęborka do Łupawy w gm. Potęgowo (powiat słupski). W przeszłości grał m.in. w Tęczy Nowa Wieś Lęborska, a teraz dołączył do innej Tęczy Łupawa, której trenerem jest Bogusław Cyrny.

W tamtym sezonie Tęcza Łupawa zajęła 2 miejsce w turnieju finałowym IV ligi, ale doszło do zmian i w efekcie mój nowy klub jest w II lidze. Zaczynamy sezon 18 września meczem z UKS Szaniec ROLKO Konojady-Świecie – dodał Prądzinski.

Wśród rywali jego nowego klubu są także: KS Pogoń Mogilno, OSSM ENEA II Gdańsk, UKS TOP Solec Kujawski, ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd., MRKS Gdańsk, MAXIMUS BROKER – Gotyk Toruń, UKS OSiR Brodnica, 3STS Starogard Gdański, GKT Luks Fortus I Straszyn, GKT Luks Fortus II Straszyn, GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska, Energa Manekin III Toruń, UKS Olimpia Gniew, MPM Monters&Serwis LUKS Chełmno, SEMEKO ATS MT Rumia, KUKS REMUS Kościerzyna.

Marek Prądzinski z ostatnim swoim klubem Poltarex Pogonią Lębork wywalczył 2 razy Wicemistrzostwo Polski i 2-krotnie sięgnął po brąz DME. Sukcesy odnosił także m.in. w KS Piaseczno na Mazowszu.

Dodaj komentarz