You are currently viewing Zamojscy tenisiści pod szyldem Akademii Zamojskiej!

Zamojscy tenisiści pod szyldem Akademii Zamojskiej!

W związku z przekształceniem Uczelni Państwowej w Zamościu w Akademię Zamojską zmienia się również nazwa drużyny tenisa stołowego występującej w LOTTO Superlidze. Uczelnia Państwowa w Zamościu była sponsorem tytularnym i strategicznym zamojskich drużyn tenisa stołowego. Po przekształceniu uczelni, rolę i zobowiązania te pełni Akademia Zamojska.

Mimo faktu, że drużyny rozpoczęły rozgrywki jeszcze pod nazwą Uczelnia Państwowa Zamość, centrala związkowa wyraziła zgodę na zmianę nazwy w trakcie rozgrywek.

Dostaliśmy zgodę od Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Spółki Superliga na zmianę nazwy drużyn w trwającym już sezonie. Od najbliższego weekendu w rozgrywkach najwyższych lig kobiet i mężczyzn w Polsce będziemy występować jako Akademia Zamojska. Nasze drużyny dołożą wszelkich starań, aby godnie reprezentować nowo powstałą Akademię – mówi trener i menadżer zamojskich drużyn tenisa stołowego Piotr Kostrubiec.

W związku z remontem hali OSiR w Zamościu, w nowych strojach z nazwą Akademii Zamojskiej zawodnicy zaprezentują się przed własną publicznością 8 października. Do tego czasu swoje spotkania rozgrywają na wyjazdach.

Dodaj komentarz