You are currently viewing 44 mecze LOTTO Superligi w październiku

44 mecze LOTTO Superligi w październiku

Takiej dawki emocji nie było w historii LOTTO Superligi. W październiku rozegrane zostaną aż 44 mecze, a 6 z nich pokaże na żywo stacja telewizyjna Sportklub. Kibice obejrzą aż 6 kolejek spotkań.

Jak zmieni się sytuacja w tabeli w najbliższym miesiącu? Tego nie wie nikt, bo wielką niewiadomą są składy, w jakich zagrają poszczególne kluby. Kto zdecyduje się na wzmocnienia z Azji?

Obecnie w tabeli, po 4 kolejkach, prowadzi LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz przed Energą Manekin Toruń – po 11 punktów, a za nimi są Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dojlidy Białystok – po 8.

Drużyna Dartomu Bogorii i zajmujący 5. pozycję Mistrz Polski Dekorglass Działdowo (6 pkt) mają mniejszą liczbę rozegranych spotkań, odpowiednio 3 i 2.

Październikowe granie Dekorglass rozpocznie od zaległych spotkań z Morlinami Ostróda (05.10) i Dartomem Bogorią (06.10).

Kolejki od nr 5 do nr 10 rozgrywane będą w piątki (08.10, 15.10, 29.10) i niedziele (10.10, 17.10, 31.10). Łącznie w tym miesiącu kibice zobaczą 44 spotkania LOTTO Superligi.

O pierwsze punkty walczyć będą Morliny Ostróda. Beniaminek, który po 2 latach wrócił do najwyższej ligi, na razie ma 3 porażki. W październiku zagra, poza derbowym meczem z Dekorglassem, także m.in. u siebie z Fibrain AZS Politechnią Rzeszów, Olimpią-Unią Grudziądz i Poltarex Pogonią Lębork.

Dodaj komentarz